PDF Drukuj Email

 

Opieka nad Placówkami Oświatowo – Wychowawczymi
sprawowana przez psychologów, pedagogów i logopedów
pracujących w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łańcucie

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

dr Elżbieta Dolata – logopeda

1. Gmina Czarna  (Czarna, Medynia Łańcucka, Medynia Głogowska, Zalesie, Dąbrówki, Wola Mała)

 

mgr Helena Szmuc  – logopeda

1. Gmina Żołynia (Żołynia, Brzóza Stadnicka, Zmysłówka, Smolarzyny)

2. Gmina Łańcut (Kraczkowa, Wysoka, Głuchów, Cierpisz, Albigowa, Kosina, Handzlówka, Rogóżno)

3. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łańcucie

4. Publiczne Gimnazjum Nr 1  w Łańcucie

5. Zespoły Szkół Nr 2, 3 i  ZS Tech.  w Łańcucie

6. Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Łańcucie

7. Krzemienica (przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum)

8. Przedszkole Publiczne w Husowie

9. Niepubliczne Przedszkola: "Jaś i Małgosia", "Babyland" i "Niebieska Kraina"

 

mgr Anna Szmit – logopeda

1. Gmina Rakszawa (Rakszawa, Węgliska, Wydrze)

2. Gmina Białobrzegi (Białobrzegi, Budy Łańcuckie, Korniaktów, Wola Dalsza)

3. Gmina Markowa (Markowa, Tarnawka)

4. Przedszkole Publiczne w Soninie

5. Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Łańcucie

6. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łańcucie

7. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łańcucie

8. Miejskie Przedszkola Nr 1, 2, 3, 4, 5 w Łańcucie

9. Zespół Szkół nr 1 w Łańcucie

10. Niepubliczne Przedszkola: Sióstr Służebniczek, "Tygrysek", "Nutka"

 

mgr  Magdalena Krzywonos – psycholog

1. Gmina Żołynia  (Żołynia, Brzóza Stadnicka, Zmysłówka, Smolarzyny - wszystkie przedszkola i szkoły)

2.  Dąbrówki (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

3. Krzemienica (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

4. Zalesie (przedszkole, szkoła podstawowa)

5. Wola Mała (przedszkole, szkoła podstawowa)

6.  Białobrzegi (przedszkola, szkoły, gimnazjum)

7. Budy Łańcuckie (lewe i prawe -  przedszkola i szkoły)

8. Korniaktów (lewy i prawy - przedszkola i szkoły)

9. Wola Dalsza (przedszkole i szkoła)

10. Niepubliczne Przedszkole "Jaś i Małgosia" w Łańcucie

 

mgr Karolina Szeliga - psycholog

1.  Zespół Szkół Nr 2 w Łańcucie

2. Zespół Szkół Nr 1 w Łańcucie (Szkoła Podstawowa Nr 4 i Publiczne Gimnazjum Nr 2)

3. Kraczkowa (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

4. Przedszkola Miejskie Nr 3, 4 w Łańcucie

5. Zespół Szkół Nr 3 w Łańcucie

6. Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP w Łańcucie

 

mgr Joanna Woźniak – psycholog

1. Gmina Markowa (Markowa, Tarnawka – wszystkie przedszkola i szkoły)

2. Miejskie Przedszkola Nr 1

3. Szkoła Podstawowa Nr 2 i 3 w Łańcucie

4. Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łańcucie

5. I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie

6. Zespół Szkół Nr 1 w Łańcucie (II LO)

7. Niepubliczne Przedszkole "Babyland" w Łańcucie

8. NMOW w Łańcucie

 

mgr Katarzyna Czapla - psycholog

1. Gmina Rakszawa (Rakszawa, Węgliska, Wydrze - wszystkie szkoły i przedszkola)

2. Cierpisz (przedszkole, szkoła podstawowa)

3. Wysoka (OREW)

4. Sonina (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

5. Kosina (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

6. Niepubliczne Przedszkola: "Tygrysek" w Rakszawie i "Niebieska Kraina" w Łańcucie

 

mgr Izabela Zańko – psycholog

1. Medynia Łańcucka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

2. Medynia Głogowska (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

3. Czarna (przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum)

4. Rogóżno (przedszkole, szkoła podstawowa)

5. Albigowa (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

6. Handzlówka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

7. Niepubliczne Przedszkole "Nutka" w Łańcucie

 

mgr Kornelia Ożóg - psycholog

1. Husów (przedszkola i szkoły)

2. PP nr 2 i 5 w Łańcucie

3. Głuchów (przedszkole i szkoła)

4. Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie

5. Wysoka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

 

mgr Bernadetta Szal – pedagog

1. Kosina (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

2. Rogóżno (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

3. Sonina (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum

4. Handzlówka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

5. Gmina Rakszawa  (Rakszawa, Węgliska, Wydrze – wszystkie przedszkola i szkoły)

6. Niepubliczne Przedszkole "Niebieska Kraina" w Łańcucie

 

mgr Renata Strzępka – pedagog

1. Gmina Czarna (Dąbrówki, Krzemienica, Medynia Łańcucka i Głogowska, Czarna, Zalesie, Wola Mała -

wszystkie przedszkola i szkoły)

2. Gmina Żołynia (Żołynia, Brzóza Stadnicka, Zmysłówka, Smolarzyny - wszystkie przedszkola i szkoły)

3. Białobrzegi (wszystkie przedszkola i szkoły)

4. Budy Łańcuckie (lewe i prawe - wszystkie przedszkola i szkoły)

5. Korniaktów (lewy i prawy - wszystkie przedszkola i szkoły)

6. Wola Dalsza (przedszkole, szkoła podstawowa)

7. Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie

8. Niepubliczne Przedszkole "Jaś i Małgosia" w Łańcucie

9. Cierpisz (przedszkole i szkoła)

 

mgr Maria Masłyk – pedagog

1. Gmina Markowa (Markowa, Husów, Tarnawka - wszystkie przedszkola i szkoły)

2. Miejskie Przedszkola Nr 1 i 5

3. Szkoła Podstawowa Nr 1, 2 i 3 w Łańcucie

4. Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łańcucie

5. I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie

6. Zespół Szkół Nr 1 w Łańcucie (II LO)

7. Niepubliczne Przedszkole "Nutka" w Łańcucie

 

mgr Magdalena Kozera – pedagog

1. Zespół Szkół Nr 2 w Łańcucie

2. Zespół Szkół Nr 1 w Łańcucie (Podzwierzyn.)

3. Szkoła Podstawowa Nr 4 i Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Łańcucie

4. Kraczkowa (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

5. Przedszkola Miejskie Nr 2, 3 i 4 w Łańcucie

6. Zespół Szkół Nr 3 w Łańcucie

7. Albigowa (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

7. Głuchów (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

8. Wysoka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, OREW)

9. Niepubliczne Przedszkola: Sióstr Służebniczek NMP i "Babyland" w Łańcucie

 

Nasz adres:

Poradnia
Psychologiczno - Pedagogiczna
w Łańcucie

ul. Mickiewicza 3
37-100 Łańcut

tel. 17 225-33-07
fax. 17 225-33-07

e-mail: poradniapplancut@gmail.com

 

 

Telefony zaufania:

Telefon Zaufania
dla Dzieci i Młodzieży:

116-111

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

 

 

 

 

 

 

ciekawe strony >>