PDF Drukuj Email

 

Opieka nad Placówkami Oświatowo – Wychowawczymi
sprawowana przez psychologów, pedagogów i logopedów
pracujących w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łańcucie

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

dr Elżbieta Dolata – logopeda

1. Gmina Czarna  (Czarna, Medynia Łańcucka, Zalesie, Dąbrówki, Wola Mała)

 

mgr Helena Szmuc  – logopeda

1. Gmina Łańcut ( Kraczkowa, Wysoka, Głuchów, Cierpisz, Albigowa, Kosina, Handzlówka)

2. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łańcucie

3.  Zespoły Szkół Nr 2, 3 i  ZSTech.  w Łańcucie

4.LO nr 1 w Łańcucie

 

mgr Anna Szmit – logopeda

1. Gmina Rakszawa (Rakszawa, Węgliska, Wydrze)

2. Gmina Białobrzegi (Białobrzegi, Budy Łańcuckie, Korniaktów, Wola Dalsza)

3. Gmina Markowa ( Markowa, Tarnawka )

4. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łańcucie

5. Miejskie Przedszkola Nr 1,2,3, 4, 5 w Łańcucie

6. PP Sonina

7.Niepubl. Przedszk. U Sióstr Służebniczek Łańcut, Tygrysek, Nutka

 

mgr Elżbieta Socha-logopeda, pedagog

logopeda

1.NP Jaś i Małgosia, Babyland, Niebieska Kraina

2. Gmina Żołynia (Żołynia, Brzóza Stadnicka, Zmysłówka, Smolarzyny)

3. Gmina Łańcut (Rogóżno, Krzemienica)

4. Gmina Markowa (Husów)

5. Medynia Głogowska(PP, szkoła)

6.Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łańcucie

7.Publiczne Gimnazjum Nr 1  w Łańcucie/SP

 

pedagog

1.Rogóżno (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

2. SP Husów

 

mgr  Magdalena Krzywonos – psycholog

1. Gmina Żołynia  ( Żołynia, Brzóza Stadnicka, Zmysłówka, Smolarzyny -wszystkie przedszkola i szkoły )

2.  Dąbrówki (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

2. Krzemienica (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

3. Zalesie (przedszkole, szkoła podstawowa)

4. Wola Mała (przedszkole, szkoła podstawowa)

5.  Białobrzegi ( przedszkola, szkoły, gimnazjum)

6. Budy Łańcuckie  (lewe i prawe -  przedszkola i szkoły)

7. Korniaktów (lewy i prawy - przedszkola i szkoły)

8. Wola Dalsza (przedszkole i szkoła)

9. Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia”

 

mgr Katarzyna Czapla – psycholog

1. Gmina Rakszawa  (Rakszawa, Węgliska, Wydrze –wszystkie  przedszkola i szkoły)

2. Cierpisz (przedszkole, szkoła podstawowa)

3. Wysoka (OREW)

4.  Sonina (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

5.  Niepubliczne Przedszkole „Tygrysek”

6. Niepubliczne Przedszkole „Niebieska Kraina”

7. Kosina( przedszkole i szkoła)

 

mgr Karolina Szeliga - psycholog

1. Zespół Szkół Nr 2 w Łańcucie

2. Zespół Szkół Nr 1 w Łańcucie  (Szkoła Podstawowa Nr 4 i Gimnazjum)

3. Kraczkowa (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

4. Przedszkola Miejskie Nr 3,4 w Łańcucie

5. Zespół Szkół Nr 3 w Łańcucie

6. Niepubliczne Przedszkole u Sióstr Służebniczek

 

mgr Joanna Woźniak – psycholog

1. Gmina Markowa (Markowa, Tarnawka – wszystkie przedszkola i szkoły)

2. Miejskie Przedszkola Nr 1

3. Szkoła Podstawowa Nr 2 i 3 w Łańcucie

4. Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łańcucie

5. I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie

7. Zespół Szkół Nr 1 w Łańcucie (II LO)

8. NMOW Łańcut

9. Niepubliczne Przedszkole „Babyland”

 

mgr Izabela Zańko – psycholog

1. Medynia Łańcucka (przedszkole ,szkoła podstawowa, gimnazjum)

2. Medynia Głogowska (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

3. Czarna ( przedszkola i szkoły)

4.  Rogóżno ( przedszkole, szkoła podstawowa)

6. Albigowa (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

7. Handzlówka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

8. Niepubliczne Przedszkole „Nutka”

 

mgr Kornelia Ożóg - psycholog

1. Husów (przedszkola i szkoły)

2. PP nr 2 i 5  Łańcut

3. Głuchów (przedszkole i szkoła)

4. Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie

5.  Wysoka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

 

mgr Bernadetta Szal – pedagog

1. Kosina (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

2. Sonina (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum

3. Handzlówka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

4.Gmina Rakszawa  (Rakszawa, Węgliska, Wydrze – wszystkie przedszkola i szkoły.

5. Niepubliczne Przedszkole „Niebieska Kraina”

 

mgr Renata Strzępka – pedagog

1. Gmina Czarna (Dąbrówki, Krzemienica, Medynia Łańcucka,  Czarna, Zalesie, Wola Mała-

wszystkie przedszkola i szkoły)

2. Gmina Żołynia (Żołynia, Brzóza Stadnicka, Zmysłówka, Smolarzyny - wszystkie przedszkola i szkoły)

3. Białobrzegi (wszystkie przedszkola i szkoły)

4. Budy Łańcuckie (lewe i prawe -wszystkie przedszkola i szkoły)

5. Korniaktów (lewy i prawy-wszystkie przedszkola i szkoły)

6. Wola Dalsza ( przedszkole, szkoła podstawowa)

7. Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie

8. Niepubliczne Przedszkole „ Jaś i Małgosia”

9. Cierpisz ( przedszkole i szkoła)

 

mgr Maria Masłyk – pedagog

1. Gmina Markowa (Markowa, Tarnawka - wszystkie przedszkola i szkoły)

2. Miejskie Przedszkola Nr 1 i 5

3. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łańcucie

4. Szkoła Podstawowa nr 3  w Łańcucie

5. Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łańcucie (SP nr 1 w Łańcucie)

6. I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie

7. Niepubliczne Przedszkole „Nutka”.

8.Lo nr 2 Łańcut

 

mgr Magdalena Kozera – pedagog

1. Zespół Szkół Nr 2 w Łańcucie

2. Zespół Szkół Nr 1 w Łańcucie (Podzwierzyn.)

3. Szkoła   Podstawowa   Nr   4  i   Publiczne  Gimnazjum   Nr   2 w Łańcucie

4.Kraczkowa ( przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

5.Przedszkola Miejskie Nr 2, 3 i 4 w Łańcucie

6. Zespół Szkół Nr 3 w Łańcucie

7. Albigowa (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

8. Głuchów (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum)

9. Wysoka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, OREW)

10. Niepubliczne Przedszkole u Sióstr Służebniczek

11. NP Babyland

 

Nasz adres:

Poradnia
Psychologiczno - Pedagogiczna
w Łańcucie

ul. Mickiewicza 3
37-100 Łańcut

tel. 17 225-33-07
fax. 17 225-33-07

e-mail: poradniapplancut@gmail.com

 

 

Telefony zaufania:

Telefon Zaufania
dla Dzieci i Młodzieży:

116-111

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

 

 

 

 

 

 

 

ciekawe strony >>